Ecompo

Vyrábame riešenia na mieru

Sme spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu produktov z bioplastov. Sme partner, ktorý s vami zdieľa víziu o zelenšej budúcnosti.

Spoločný výskum a vývoj

viac ako 10 rokov testujeme a vyvíjame biologicky rozložiteľné materiály spolu s tímom zo Slovenskej technickej univerzity v Bratislave.

Práve vďaka výskumnej spolupráci s výrobcom základného materiálu – granulátu NonOilen® –  pre vás vieme pripraviť materiál požadovaných vlastností z hľadiska veľkosti, hrúbky či farebnosti. Samozrejmosťou je aj plnofarebná potlač výrobkov, vrátane okrúhlych, ako sú napríklad poháre.

Životný cyklus výrobku

Biomasa
Granulát
Biodegradácia
Produkt
Kompost
100 %
biologicky rozložiteľný
kompostovateľný
biobased

Slovenská firma

Takmer 50 ľudí sa v našej spoločnosti stará o to, aby sme vám pomohli vo vašich iniciatívach na zníženie uhlíkovej stopy, mikroplastov a využívania fosílnych zdrojov. Máme dve prevádzky – strojárenskú na prípravu foriem a spracovateľskú, kde vyrábame vaše produkty z bioplastov na ploche 2200 m². Využívame pritom tieto technológie

  • vstrekovanie
  • termoformovanie
  • vstrekovyfukovanie
  • vytláčané fólie

Partnerstvo začína dopytom

Na začiatku našej spolupráce je dopyt, v ktorom špecifikujete svoj želaný produkt a jeho funkciu. Na základe vašich potrieb vypracujeme 3D návrhy. Po ich schválení pripravíme formy.

Nasledujú materiálové skúšky a výroba prototypu vášho produktu, ktorý vám zašleme na schválenie. Po doladení všetkých detailov spúšťame výrobu vami požadovaných množstiev produktov.

Kontaktovať

Certifikáty

Certifikát o biorozložiteľnosti
Certifikát o kontakte s potravinami

Buďte súčasťou zmeny

Pridajte sa k firmám, ktoré oceňujú zákazníci ako spoločensky zodpovedné, pretože podnikajú reálne kroky na zníženie uhlíkovej stopy, mikroplastov a využívania fosílnych zdrojov.

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s vašou misiou za čistejšiu budúcnosť.
Kontaktný formulár SK

Ak vám nejde len o zelený imidž, ale hľadáte skutočné ekologické riešenia.

Najčastejšie
otázky

Čo by ste mali vedieť o spolupráci
Zobraziť všetky
Aká je dodacia lehota produktu?

Vo všeobecnosti je dodacia lehota 2 až 3 týždne.

Aké sú minimálne odberové množstvá produktu?

Možné sú aj kusové odbery, avšak berte do úvahy, že odberné množstvo ovplyvňuje cenu.

Aká je cena vašich produktov?

Cena produktov závisí od viacerých faktorov, ako sú napríklad trieda materiálu NonOilen®, hrúbka produktu, potlač a veľkosť, a preto je ťažké poskytnúť presnú odpoveď na túto otázku. Ak máte záujem o kompostovateľné produktové riešenie, kontaktujte nás. Radi vám na základe vašich potrieb poskytneme informácie o konkrétnych cenách.

Sme spoločnosť zameraná na výrobu produktov z bioplastov a partner, ktorý s vami zdieľa víziu o zelenšej budúcnosti.
© 2024 ecompo.sk
 | Web navrhla a vytvorila agentúra YNK media
crossmenuchevron-down